Sürdürülebilir Ambalaj İÇİN Yanınızda güçlü bir ortak

Müşterilerimiz her gün binlerce kitap, dergi, katalog, kılavuz, teknik ve ticari belge yayınlamaktadır. Şekil Ofset’in üretim kapasitesi, yenilikçi ve teknolojik makine parkuru ile donanmış tesisi ile hızla büyümeye devam ediyor. Düzenli bir yatırım politikasına dayanan endüstriyel stratejimiz, uzun vadelidir ve önde gelen tedarikçiler tarafından desteklenmektedir.

Şekil Ofset’i seçmek, güvenliği seçmek anlamına gelir. Hedefimiz, tüm üretim modüllerini kendi bünyesinde toplayan bir üretim tesisi ile öngörülemeyen durumlar karşısında güvence sunmaktır. Şartlar ne olursa olsun zamanında teslim etmek vazgeçilmez prensibimizdir. Hepsi aynı sisteme bağlı baskı makineleri, kesim, katlama ve ciltleme tesisinden oluşan ağımız, üretimin en iyi ve hızlı bir şekilde çıkmasını sağlar.

Kağıt ve kartondan, bitmiş ürüne kadar üretimin bütün aşamalarını tek bir çatı altında gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda sizin için daha hızlı çözümler üretiyoruz. Sadece lüks sert kutu ve ambalaj üreticisi olarak değil, bilgi ve tecrübemiz ile sizin için bir çözüm ortağı olarak en kaliteli hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Herşeyden önce kaliteli ürünler üretebilmek adına sürekli kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İsteklerinizi üst düzey kalitede üretmekten zevk duyuyoruz. Danışmanlarımız istediğiniz ürünler ile alakalı AR-GE çalışmasından sonra sizin için en uygun ürünü belirleyip size o ürünü sunuyoruz.

ÇANTALAR